logo Office Park Nové Dvory Office Park Nové Dvory - Praha 4, Lhotka

Nové Dvory

  • parking
  • internet
  • services
  • lift

Nájemci

ABOXS Communications s.r.o.

Aboxs

Zaměřujeme se na marketingovou komunikaci. Pro své klienty zajišťujeme marketingovou a komunikační podporu, jež má za cíl zviditelnění firmy ve smyslu budování značky, či uvádění a podpora výrobků nebo služeb klienta na trh. Komunikační záměry realizujeme prostřednictvím ojedinělých nápadů, myšlenek, soudobého designu a grafiky. Pro klienty zprostředkováváme širokou škálu tiskové produkce nebo zajišťujeme eventy a firemní akce. K oslovení cílových skupin se nebojíme orientovat na netradiční média a nové kanály. MARCOM aktivity jsou zastřešeny aktivním PR.

Daňová kancelář T plus

Daňové poradenství jako komplexní služba

DIGITECH ČR, spol.s r.o.

Digitech

DIGITECH ČR se specializuje na vývoj a dodávky sofistikovaných strategických a taktických optimalizačních nástrojů pro dopravní logistiku, ve kterých je propojeno fundované logistické know-how s moderními informačními technologiemi. Dispečerský systém PLANTOUR je jedničkou na českém trhu. Řešení nabízí distribučním a přepravním firmám unikátní technologie z oblasti dispečerského řízení a controllingu, řízení plánování nakládky zboží, optimalizace tras, sledování vozidel, komunikace a navigace.

Dynamiko Bohemia s.r.o.

Dynamiko Invest

Společnost poskytující komplexní služby v oblasti účetnictví.

EKAUNT, spol. s r.o.

Společnost poskytuje právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

EM-QUEST s.r.o.

emquest

Naše společnost je sestavena dlouhodobě spolupracujícím úzkým kolektivem. V oblasti bezpečnosti máme mnohaleté zkušenosti, i proto jsme schopni kvalifikovaně a na profesionální úrovni zajišťovat bezpečnostní služby, specifické služby z oblasti komerční bezpečnosti i technická bezpečnostní řešení.

EULED, s.r.o.

euled

Rádi pro Vás:

  • změříme prostory a současnou osvětlenost
  • navrhneme změnu osvětlení (s ohledem na platnénormy), spočítáme světelno-technickou studii a doporučíme vhodná svítidla
  • zkalkulujeme úspory a návratnost investice
  • provedeme samotnou realizaci výměny původních světelných zdrojů za produkty EULED včetně revizní zprávy

Limit - Reklama s.r.o.

Limit - Reklama s.r.o.

Reklamní agentura Limit reklama nabízí reklamní služby. Hlavní činností je velkoplošná venkovní reklama (outdoor), velkoplošný tisk, kompletní polygrafické služby, řezaná grafika, potisky reklamních předmětů, TV spoty, rádiové spoty, apod.

NOV s.r.o.

Nov s.r.o.

Působíme v oblasti informačních systémů v rámci České a Slovenské republiky. Specializujeme se na dodávky komplexních řešení (dodávky HW i vývoj SW) pro oblast maloobchodu.

Nux s.r.o.

Nux s.r.o.

Nux s.r.o. je ryze česká společnost profilující se jako systémový integrátor a konzultant v oblasti internetu. Soustředí se především na realizaci, provoz a rozvoj webových prezentací a s nimi souvisejících služeb.

AMADET, a.s.

Amadet a.s.

Developer zabývající se projekty jak rodinných domů tak bytových a komerčních komplexů – probíhající projekty: https://www.rd-jenstejn.cz/ ; https://byty-amadet-jesenice.cz/