logo Office Park Nové Dvory Office Park Nové Dvory - Praha 4, Lhotka

Nové Dvory

  • parking
  • internet
  • services
  • lift

Kontaktní formulář

Visual CaptchaPotvrďte prosím, že nejste robot opsáním znaků z obrázku.
V případě závady nebo jakýchkoliv problémů použijte
helpdesk

Služby

Krátkodobý pronájem

Galerie/short-rent.jpg

Office Park Nové Dvory nabízí možnost krátkodobého pronájmu nezařízených kancelářských prostor. Součástí budovy je i parkoviště, 24 hodinová recepce, výtah, serverovna a připojení k internetu pomocí optického vlákna.

Virtuální sídla

Galerie/virtual_office.jpg

Office Park Nové Dvory můžete využít i jako prestižní adresu pro sídlo firmy, virtuální kancelář či krátkodobý pronájem zařízené kanceláře.

Správce kanceláře

Galerie/office_manager.jpg

V Office Park Nové Dvory jsou pro Vás zajištěny veškeré služby spojené se správou kanceláří. Od právního servisu (jako je příprava smluv), přes stěhování až po samotnou údržbu kancelářských prostor.

IT služby

Galerie/it_services.jpg

Nacházejí se zde společnosti, které se zaměřují na profesionální služby v oblasti IT, jako je např. tvorba informačních systémů a webů včetně hostingu a dále firmy, které nabízejí produkty v oblasti výpočetní techniky.

Pojišťovací makléř

Galerie/insurance_broker.jpg

V Office Parku Nové Dvory máte možnost využití služeb pojišťovacího makléře zpracovávajícího s klientem komplexní analýzu pojistných rizik.

Internet

Galerie/fiber.jpg

V budově je k dispozici připojení optickým vláknem (jednou z nejrychlejších a nejstabilnějších technologií kde je informace vysílána v podobě světla).

Serverovna

Galerie/serverovna.jpg

Klimatizovaná serverovna s nonstop technickým dohledem a supportem s možností umístění vlastní hardwarové infrastruktury.

Parkoviště

Galerie/opnd-parkoviste.jpg

Přímo v areálu budovy se nachází hlídané parkoviště. Zde je k dipsozici více jak 35 parkovacích míst. Nachází se zde i parkovací místa pro návštěvníky.

Recepce

[Thumbs/gallery-DSC_0122.jpg]

V budově se dále nachází i recepce. Zde je klientům k dispozici 24 hodin denně recepční či noční vrátný, kteří jsou připraveni osobně vyřizovat vzkazy klientů a jejich poštu.

Galerie/advertisement.jpg

Potřebujete udělat reklamu ve skvělé kvalitě a provedení? My Vám tuto možnost nabízíme formou webových stránek, tištěných plakátů, pomocí reklamních cedulí nebo kancelářských potřeb (jako jsou například tužky, papíry nebo bloky).

Výtah

[Thumbs/gallery-DSC_0048.jpg]

Budova je vybavena i osobním výtahem, který je určen pro 8 osob a unese až 630kg.

Další služby

Galerie/shopping.jpg

Nedaleko budovy se také nachází:

  • stravovací zařízení
  • fitcentrum
  • supermarket Albert
  • supermarket Lidl
  • pošta s Czech POINTem